To miejsce, w którym na pierwszy plan wysuwa się medycyna naturalna i ziołolecznictwo. Dowiedzą się Państwo jak działają zioła na alergie, zioła na ból brzucha i inne leki ziołowe. Dla wielu osób leki naturalne to o wiele bezpieczniejsza droga radzenia sobie z różnego rodzaju problemami i schorzeniami niż leki syntetyczne. Zachęcamy do skorzystania potężnego kompendium wiedzy z zakresu naturalnej profilaktyki zdrowotnej.

http://zioladlazdrowia.pl/

Dzięki artykułom dostępnym na tej stronie będą Państwo mogli zapoznać się z istotnymi informacjami z zakresu właściwości oraz stosowania różnorodnych preparatów.

http://www.bonimed.pl/

W 1998r. Krzysztof Błecha założył Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu, która od razu rozpoczęła działania pomocowe wobec dzieci z biednych rodzin i rodzinnych domów dziecka. Fundacja szczególną rolę odgrywa w prowadzeniu rehabilitacji i terapii dla dzieci niepełnoprawnych.

http://www.fpd.ig.pl/

Sanatorium ustroń to pierwsze w Polsce sanatorium, które obok standardowego leczenia oferuje kuracjuszom terapię ziołami według zaleceń Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza.

http://www.hotel-magnolia.pl/